ФК Хаос спечели дербито на лига Ballistic срещу Бемеца и приятели

Обзор на всички срещи от кръга в лига Ballistic

Първото голямо дерби през сезона в лига Ballistic противопостави отборите на ФК Хаос и Бемеца и приятели. До този момент, двата тима ярко се отличаваха от своите опоненти в шампионата и поради този факт, челният им сблъсък щеше да даде много отговори около страховития ребус за лидерското място.

Двубоят в съботния следобед стартира със здрава битка по целия терен. Първият удар бе нанесен от ФК Хаос. Селекцията на Огнян Илиев успя да се разпише във фаталната 13-та минута чрез един от основните си играчи Марио Дабанов. Бемеца и приятели обаче бързо отговориха с гол на Василев (15″). Ремито се задържа чак до 37-ата, когато символичните гости осъществиха пълен обрат с попадение на Кристомир Кръстев (37″).

И така минутите се изнизваха, а „черно-златистите“ смятаха, че победата ще бъде в техните ръце. Не така обаче мислеха „хаотичните“, които създадоха хаос на терена и в крайния резултат, тъй като за 120 секунди направиха фантастична обръщалка за победата им с 3:2. Опонентите им останаха с невярващи погледи, след като бяха свидетели отблизо на това как Симеон Христов и Петър Тасев дариха с нови три точки лидера в лига Ballistic.