Филип Матеев с приза за Гол на месец май

Филип Матеев от ГДБОП спечели наградата за Гол на месец май. Страхотният му гол след пас на Мартин Соколчев бе във вратата на Красно село. На второ място в класацията остана Димитър Стойчев от СЗК.

Крайно класиране
1. – №11. – Филип Матеев (ГДБОП) – 16 точки
2. – №7. – Димитър Стойчев (СЗК Юнайтед) – 15 точки
3. – №21. – Борислав Фусков (ФК Бай Тошо) – 14 точки
4. – №16. – Здравко Росенов (ФК София) – 13 точки
4. – №18. – Мартин Попов (ФК Биролом) – 13 точки
4. – №10. – Богдан Николов (Бенковски Сити) – 13 точки
7. – №19. – Христо Христов (Black Hawk) – 12 точки
7. – №24. – Пламен Пенев (Тегавите) – 12 точки
9. – №8. – Мирослав Стаменов (Младо пиво) – 10 точки
9. – №13. – Кристиян Дъхтев (Carrera) – 10 точки
11. – №20. – Григор Петков (Fransizkup) – 9 точки
12. – №3. – Янко Димов (Връбница-1) – 8 точки
13. – №17. – Кристиян Антов (ФК София) – 6 точки
13. – №1. – Владимир Александров (Отборчето) – 6 точки
15. – №4. – Александър Тодоров (АФК Акулите) – 5 точки
15. – №22. – Александър Рангелов (Красно село) – 5 точки
17. – №6. – Иван Цекин (Black Devils) – 4 точки
17. – №12. – Петър Петров (Връбница-1) – 4 точки
19. – №5. – Мартин Благоев (Black Devils) – 3 точки
19. – №9. – Филип Матеев (ГДБОП) – 3 точки
19. – №14. – Иван Гогов (Връбница-1) – 3 точки
19. – №15. – Кристиян Антов (ФК София) – 3 точки
19. – №23. – Стелиян Петров (Тегавите) – 3 точки
24. – №2. – Иван Костадинов (Fransizkup) – 2 точки
25. – №25. – Петър Петров (Връбница-1) – 0 точки

#TwitterРитане
1. – №18. – Мартин Попов (ФК Биролом)
2. – №21. – Борислав Фусков (ФК Бай Тошо)
3. – №13. – Кристиян Дъхтев (Carrera)

ФК Джентълмените
1. – №10. – Богдан Николов (Бенковски Сити)
2. – №7. – Димитър Стойчев (СЗК Юнайтед)
3. – №8. – Мирослав Стаменов (Младо пиво)

Siven
1. – №15. – Кристиян Антов (ФК София)
2. – №16. – Здравко Росенов (ФК София)
3. – №20. – Григор Петков (Fransizkup)

ФК Торнадо 2013
1. – №7. – Димитър Стойчев (СЗК Юнайтед)
2. – №13. – Кристиян Дъхтев (Carrera)
3. – №16. – Здравко Росенов (ФК София)

TITANITE OLD STARS
1. – №18. – Мартин Попов (ФК Биролом)
2. – №16. – Здравко Росенов (ФК София)
3. – №24. – Пламен Пенев (Тегавите)

Красно село
1. – №18. – Мартин Попов (ФК Биролом)
2. – №11. – Филип Матеев (ГДБОП)
3. – №20. – Григор Петков (Fransizkup)

Отборчето
1. – №12. – Петър Петров (Връбница-1)
2. – №2. – Иван Костадинов (Fransizkup)
3. – №6. – Иван Цекин (Black Devils)

АФК Трайково Северозапад
1. – №7. – Димитър Стойчев (СЗК Юнайтед)
2. – №21. – Борислав Фусков (ФК Бай Тошо)
3. – №24. – Пламен Пенев (Тегавите)

АФК Пират
1. – №24. – Пламен Пенев (Тегавите)
2. – №21. – Борислав Фусков (ФК Бай Тошо)
3. – №19. – Христо Христов (Black Hawk)

Сбогом Гринго
1. – №4. – Александър Тодоров (АФК Акулите)
2. – №22. – Александър Рангелов (Красно село)
3. – №3. – Янко Димов (Връбница-1)

АФК Вазов
1. – №5. – Мартин Благоев (Black Devils)
2. – №16. – Здравко Росенов (ФК София)
3. – №21. – Борислав Фусков (ФК Бай Тошо)

Q-check
1. – №21. – Борислав Фусков (ФК Бай Тошо)
2. – №18. – Мартин Попов (ФК Биролом)
3. – №7. – Димитър Стойчев (СЗК Юнайтед)

АФК Чуковете
1. – №24. – Пламен Пенев (Тегавите)
2. – №23. – Стелиян Петров (Тегавите)
3. – №12. – Петър Петров (Връбница-1)

Връбница-1
1. – №19. – Христо Христов (Black Hawk)
2. – №20. – Григор Петков (Fransizkup)
3. – №1. – Владимир Александров (Отборчето)

Fransizkup
1. – №16. – Здравко Росенов (ФК София)
2. – №1. – Владимир Александров (Отборчето)
3. – №3. – Янко Димов (Връбница-1)

Black Hawk
1. – №11. – Филип Матеев (ГДБОП)
2. – №13. – Кристиян Дъхтев (Carrera)
3. – №17. – Кристиян Антов (ФК София)

ФК Волтрон 2016
1. – №11. – Филип Матеев (ГДБОП)
2. – №24. – Пламен Пенев (Тегавите)
3. – №13. – Кристиян Дъхтев (Carrera)

Младо пиво
1. – №14. – Иван Гогов (Връбница-1)
2. – №18. – Мартин Попов (ФК Биролом)
3. – №6. – Иван Цекин (Black Devils)

Готинягите
1. – №21. – Борислав Фусков (ФК Бай Тошо)
2. – №22. – Александър Рангелов (Красно село)
3. – №19. – Христо Христов (Black Hawk)

ФК София
1. – №3. – Янко Димов (Връбница-1)
2. – №4. – Александър Тодоров (АФК Акулите)
3. – №24. – Пламен Пенев (Тегавите)

Bombeta
1. – №17. – Кристиян Антов (ФК София)
2. – №6. – Иван Цекин (Black Devils)
3. – №21. – Борислав Фусков (ФК Бай Тошо)

Белите София
1. – №13. – Кристиян Дъхтев (Carrera)
2. – №20. – Григор Петков (Fransizkup)
3. – №16. – Здравко Росенов (ФК София)

ФК Джентълмените 2
1. – №8. – Мирослав Стаменов (Младо пиво)
2. – №11. – Филип Матеев (ГДБОП)
3. – №22. – Александър Рангелов (Красно село)

Бенковски Сити
1. – №1. – Владимир Александров (Отборчето)
2. – №17. – Кристиян Антов (ФК София)
3. – №20. – Григор Петков (Fransizkup)

ФК Биролом
1. – №10. – Богдан Николов (Бенковски Сити)
2. – №16. – Здравко Росенов (ФК София)
3. – №8. – Мирослав Стаменов (Младо пиво)

Carrera
1. – №7. – Димитър Стойчев (СЗК Юнайтед)
2. – №8. – Мирослав Стаменов (Младо пиво)
3. – №20. – Григор Петков (Fransizkup)

АФК Акулите
1. – №7. – Димитър Стойчев (СЗК Юнайтед)
2. – №19. – Христо Христов (Black Hawk)
3. – №13. – Кристиян Дъхтев (Carrera)

СЗК Юнайтед
1. – №9. – Филип Матеев (ГДБОП)
2. – №11. – Филип Матеев (ГДБОП)
3. – №23. – Стелиян Петров (Тегавите)

Тегавите
1. – №19. – Христо Христов (Black Hawk)
2. – №10. – Богдан Николов (Бенковски Сити)
3. – №20. – Григор Петков (Fransizkup)

Патриот
1. – №3. – Янко Димов (Връбница-1)
2. – №11. – Филип Матеев (ГДБОП)
3. – №19. – Христо Христов (Black Hawk)

ФК Бай Тошо
1. – №8. – Мирослав Стаменов (Младо пиво)
2. – №10. – Богдан Николов (Бенковски Сити)
3. – №19. – Христо Христов (Black Hawk)

Black Devils
1. – №10. – Богдан Николов (Бенковски Сити)
2. – №11. – Филип Матеев (ГДБОП)
3. – №24. – Пламен Пенев (Тегавите)