Colo Colo – ФК Туристите

3 - 1
Краен резултат

Подробности

Дата Време Състезание Сезон Съдия Група Кръг
23.02.2019 21:00 Купа на SPL 2019 2018-2019 Венцислав Милев Финал

Head 2 Head

ДатаДомакинРезултатиГостСъстезаниеСезон
2019-03-23 19:00:0823.03.20195 - 3Суперлига2018-2019
2018-12-02 16:00:2602.12.20183 - 6Суперлига2018-2019

Резултати

Colo Colo

Позиция
 00000000

ФК Туристите

Позиция
 00000000

Играч на мача

Играч Клуб Асистенции Голове
Мартин Стефанов Colo Colo 0 1 (31')

Видео