Драматичен успех за Отборчето

Всички обзори от 22 кръг

В дербито на кръга Отборчето се изправяше срещу Красно село в битка за челните места в класирането. „Кварталните“ тръгнаха великолепно с гол още във втората минута след попадение на голмайстора на тима и временния лидер в класацията за голмайстор в лигата Сашо Рангелов. Добрата игра на Красно село бе за затвърдена с още един гол на Касабов в 11 минута. След добрата преднина тимът на Красно село отпусна газта и даде възможност на своя съперник да покаже най-добрата си игра. „Оранжевите“ намалиха в 22 минута чрез Стойков и така резултатът на полувремето бе 2:1.

След почивката Отборчето продължи с натиска си и още в 26 минута отново Стойков изравни резултата. Гостите от квартала усетиха порива на своя съперник и се стегнаха. В 34 минута моторът на отбора Радован Събев отново поведе своите напред в резултата. Минутите минаваха и Красно село бяха на две от победата. Отборчето обаче не мислеше да се предава и правещият страхотен мач Стойков изравни в 49 минута, а в последната 50 отново той прати в екстаз целия си отбор бележейки победното попадение за своя отбор. Така в мега битката победата бе за тима на Отборчето, които отново показаха, че са фактор в лигата. За Красно село остана разочарованието от изпуснатия в последните минути мач.