Драма с дузпи прати Белите напред в турнира

Всички обзори

В един от най-очакваните осминафинали се срещнаха селекциите на Белите София и Тегавите. Мачът започна вихрено за „лошите момчета“, като Пенев още във втората минута отбеляза, а Владов в 13-та минута покачи за 2:0. След лошото начало Белите София бързо се окопитиха и реагираха адекватно с голове на Живков и Гласков. Равенството не бе по вкуса на “лошите момчета” и още преди почивката направиха резултата 4:2 в своя полза.

Пешев матира отбрана и вратаря с фамозно изпълнение, а минута по-късно Димитров реализира. През второто полувреме за съжаление нервите взеха връх и футбол почти не се игра. Механджийски и Червеняков отбелязаха голове за 4:4 и така мача щеше да се реши след дузпи. Футболистите на Белите София се оказаха с по-здрави нерви и пропуснаха с една дузпа по-малко и срещат Палави Крачета на четвъртфинал.