Драма и хикс между „бирите“ и „кварталните“

Всички обзори след 16 кръг

Класически мач с драма и много емоции на терена ни предложи срещата между ФК Биролом и Красно село. Двубоят започна с гол още в 4 минута в полза на „кварталните“, а реализатор стана звездата на тима Александър Рангелов. „Бирите“ са тим, който не се предава и още в следващата минута те реагираха с гол на винаги опасният Иван Павлов. Бироломци натиснаха след изравняването и успяха дори да обърнат развоя на мача в своя полза с гол на фурията в атака Мартин Попов. Красно село се стъписаха и стегнаха редиците. В 16 минута Огнянов изравни, а в 17 отново Рангелов изведе напред „кварталните“.

Първата част обаче не бе свършила от към емоции. Славчо Славчев изравни за „бирите“ в 23 минута. Драмата бе пълна и Красно село отново взе аванс от един гол в последната за първата част 25 минута след пробив на Огнянов. След почивката „кварталните“ вкараха още един гол дело на Касабов. Бироломци нямаха път назад и се втурнаха да изравняват. Гениалният Мартин Попов с лекота върна двата гола пасив за своя тим и отново напрегна положението на терена. Красно село показа здрави нерви и Рангелов отново изведе напред в резултата тима си в 43 минута, а черешката на тортата сложи Иван Павлов в 45 минута правейки резултата отново равен 6:6. Така до края двата тима не успяха да се излъжат и резонно поделиха точките помежду си.