“Чековете“ с нова инфарктна победа

Всички обзори от 5 кръг

Дубълът на Джентълмените посрещна ентусиазирания тим на Q-Check в мач от SPL2. „Аристократите“ откриха резултата в 7-ма минута с гол на Боби Сеизов и хвърлиха ръкавицата в мача. Q-Check веднага прие предизвикателството и Калин Виденски отговори с гол от далечно разстояние за 1:1.Мачът бе изключително равностоен, като двата тима даваха всичко от себе си в играта. Така се стигна чак до 25-та минута на първото полувреме, в която домакините отново излязоха напред в резултата с гол на Асен Йочев. След подновяването на играта положението на терена не се промени, а битката бе навсякъде.

Времето течеше, но голове нямаше. Но в 44-та минута напред излезе отново Калин Виденски от Q-Check, който изравни с хубав гол. „Аристократите“ бяха разсеяни в този момент и почти веднага след изпълняването на началния удар, изпуснаха сам Калоян Иванов, който с бомбен шут направи пълния обрат в мача за „чековете“. Домакините изпуснаха питомното и се налагаше да гонят дивото в последните минути, но стегнатата защита на съперника удържа до края и така гостите се поздравиха с победата, която е втора поредна за тях. За дубъла на Джентълмените, водени от Ивайло Методиев – Доктора, остана горчивата глътка от загубата и надеждата за по-добра игра в следващия им двубой.