Carrera прободе и Акулите

Всички обзори от 12 кръг

Отборите на Carrera и АФК Акулите се изправиха в много любопитен сблъсък. В петък вече на терените на Царско село се очакваше стабилно дерби. През първото полувреме играта бе доста равностойна, но Carrera имаха лек превес, тъй като по-често владееха топката. И това им донесе успех в 13-ата минута, която е оказа фатална за Акулите. Тогава Николай Котков откри за „сивите“. До края на полувреме Акулите опитаха да върнат получения гол но без успех. Carrera пък можеше и да удвои преднината си, но не успя. Това все пак стана в началото на второто полувреме. Тогава Александров направи 2:0.

Акулите вече изоставаха сериозно и трябваше да се размърдат. Вместо да настроят по-добре мерника си, обаче, момчетата на Венци Рогозов допуснаха и трети гол във вратата си. Той бе дело на Илия Виденов от „сивите“. Не след дълго и Християн Иванов подпечата успеха на Carrera с още две попадения. До края на мача Акулите все пак показаха, че не всички зъби са им избити. Стоянов и Тодоров реализираха две попадения за „сините“, но време за повече нямаше. Carrera продължава да се катери уверено в класирането, докато загубата за Акулите доста разочарова.