БСЖ взе своето срещу Q-check

Всички обзори от 24 Кръг

В мач с много неизвестни един срещу друг се изправиха тимовете на БСЖ и Q-check. „Червените“ се бореха за място в Топ 6, докато за Q-check трите точки бяха важни, за да останат в играта за малката купа. Мачът през есента между тези тимове завърши 1:1. Сега много голове отново не се очакваха. Но въпреки това Ники Калчев откри головете сметка за „чековете“ в седмата минута. БСЖ обаче отвърна на този удар с двоен такъв. Момчил Димитров и Веселин Йорданов обърнаха мача до 13-ата минута в полза на „парижани“. Ентусиазмът на Q-check секна и изведнъж БСЖ владееше мача. Но тимът не успя да увеличи преднината си до почивката. След подновяването на играта през втората част „чековете“ започнаха с нови сили и надежди. Тимът започна да играе по-подредено и Михае Тасмаджиев изравни в 29-ата минута. БСЖ обаче за пореден път този сезон показа характера си и Станислав Маринов изведе тима си напред с 3:2. Това бе и последния шрих в мача, като Q-check не успя да отговори. Така БСЖ взима важни три точки по пътя към Топ 6. За „чековете“ нищо не е загубено, но тимът трябва да почне да печели точки.