БСЖ шокира Готинягите

Всички обзори от 27 Кръг

Готинягите излезе за задължителни три точки срещу БСЖ. Тимът на Павел Матеев трябваше да бие ако искаше да остане в битката за титлата. Тимът стартира по най-добрия начин след гол на Тео Димчев още в първата минута. БСЖ обаче бързо изравни чрез Валентин Мелниклийски. А в 11-ата минута ужасът на „сините“ стана пълен след гол на Петко Петков. Все пак Павел Матеев изравни малко преди почивката от дузпа. Втората част стартира равностойно като двата тима се дебнеха. Първи на напрежението на издържаха Готинягите и Ефтим Ефтимов поведе БСЖ напред в резултата. Готинягите нямаше да се предадат и Бисер Вричев изравни 3 минути преди края. Тимът се хвърли да печели мача, но оголи защитата си и това позволи на Мелниклийски да донесе победата на БСЖ с 5:4. Шокът за „готините“ бе пълен, а дали тимът ще се отърси от него, предстои да видим в следващите мачове.