Bombeta надвиха в оспорван сблъсък „пивото“

Всички обзори от кръг 15

Младо Пиво срещна Bombeta в двубой за трите точки. Мачът започна равностойно като до гол се стигна чак в 19 минута, а попадението бе на сметката на „бомбите“ с голмайстор Келчев. Младо пиво не се примири с този резултат и Генов изравни в 23 минута. Полувремето вървеше към равенство, когато капитанът на „бомбите“ Стоиклов избуха с гол в 25 минута. Емоциите за първата част обаче съвсем не бяха приключили и в ответната атака другият капитан Петър Миланов върна равенството.

През втората част Младо пиво излезе по-мотивиран и в 37 минута Василев направи резултата 3:2. След това пък отново полюсите се размениха и дойдоха силните минути за „бомбите“. Александров, Келчев и Милков дадоха солиден аванс на своя състав. До края имаше време само за още едно попадение, то бе на сметка на Младо Пиво, а негов автор Евелин Василев. Така „бомбите“ грабнаха важна победа и поддържат темпото в челото на класирането, докато Младо пиво за пореден път показва израстването си.