Bombeta и ФК Бай Тошо със самоубийствен хикс

Всички обзори от 4 кръг

Отборите на Bombeta и ФК Бай Тошо завършиха наравно 5:5. Хиксът не устройва никой от двата отбора, тъй като така те се отдалечиха от лидера ФК Торнадо 2013.
Резултатът беше открит от Благой Александров в 3-ата минута за „бомбите“. Борислав Фусков вкара едно попадение за „комунистите“ в 5-ата минута. Симеон Цанов покачи резултата на 2:1 в 6-ата минута в полза на ФК Бай Тошо. Но в 8-ата Bombeta изравниха резултата 2:2. Голмайстор беше Станимир Ненков.

Мачът вървеше гол за гол. В 9-ата, 12-ата, 25-ата и 41-ата минути двата отбора си поделиха по два гола. Головете за „комунистите“ бяха отбелязани от Цветан Кръстев и Владислав Василев и Христо Димитров и Станимир Ненков бяха точни за „бомбите“. В края на мача в 46-ата и 48-ата минути двата тима отново си поделиха по още един гол и резултат беше изравнен 5:5. Голмайстори бяха Даниел Васев. Симеон Цанов от отбора на петилетката пък ни наниза автогол.