Black Panthers не оставиха следа от Златните момчета

Обзор на целия 4-ти кръг на SPL Flame може да четете тук.

„Черните пантери“ стигнаха до третата си победа в SPL Flame. Момчетата на Крум Петков сразиха Златните момчета с 8:5. С хеттрик за победата се отчете голмайсторът на „черните“ Борислав Борисов, а по веднъж вкараха Стефан Кацарски, Симеон Чакъров, Николай Драгомиров, Виктор Церовски и Крум Петков, който обаче си наниза и автогол. За „златните“ Радован Събев бе точен на два пъти, а Драгомир Константинов и Йордан Симов добавиха по един.

Двубоят стартира страхотно. „Пантерите“ излязоха напред в резултата само след четири минути игра, благодарение на хубав гол на Стефан Кацарски. Отговорът на „златистите“ бе моментален. Само две минути по-късно Радован Събев възстанови паритета в резултата. „Черните“ не бяха съгласни със случващото се на терена и впуснаха всички сили в атака. Това, естествено, даде ефект и в 16-ата минута те възстановиха аванса си от едно попадение. 120 секунди по-късно преднината им се увеличи, след като Борислав Борисов наниза първия си гол в мача. При този развой на събитията дойде и края на първото полувреме – 3:1.

Втората част бе доста по-благородна откъм голове. Малко след подновяването на играта Black Panthers нанесоха страховити два удара по амбициите на Златните момчета. В рамките на 1 минута те отбелязаха две попадения, дело на Николай Драгомиров и Виктор Церовски и резултатът набъбна до 5:1. Златните момчета показаха зъби в 34-ата минута, когато Радован Събев реализира втория си гол в мача. Попадението окрили съотборниците му, които погледнаха по-смело към вратата и вкараха 3-ти гол в 40-ата минута. То бе дело на Драгомир Константинов от дузпа. Още в следващата атака обаче Крум Петков закова нов пирон в ковчега на противника. Малко след своето попадение мениджъра на „пантерите“ реализира още едно попадение… но този път в собствената си врата. До края на срещата Боби Борисов успя да вкара още два гола, а между тях Йордан Симов също се разписа, правейки загубата на тима си една идея по-почетна – 8:5.