Биткаджийско реми межу Младежите и Звездите

Всички обзор от кръг 1

В двубой от Суперлигата на SPL един срещу друг застанаха Младежите и тима на FC Eleven Stars в спор за трите точки. И двата тима желаеха победата и се очакваше мачът да е доста оспорван. Двубоят започна равностойно с много битка по терена. Така се стигна до 14 минута от двубоя, в която Наско Николов от тима на Младежите изведе свойте напред в резултата. До края на полувремето отборите не успяха да се изненадат отново и така завърши първата част с минимална преднина за „жълтите“. След подновяването на играта гостите от FC Eleven Stars натиснаха съперника си и в рамките на две минути Витанов отбеляза два гола правейки пълния обрат в мача за своите. Младежите не бяха се отказали да търсят нещо повече в двубоя и заиграха на пълни обороти. Така в 32 минута Додов отново върна ремито бележейки за 2:2. До края на двубоя въпреки хубавите атаки от страна и на двата тима не се стигна до нови попадения и отборите поделиха точките на старта си този сезон.