„Бирите“ и „хаштаговете“ разделиха точките

Всички обзори от 16 Кръг

В едно от старите дербита в лигата се изправиха един срещу друг ФК Биролом и #TwitterРитане. Двата отбора имаха дълга история помежду си като днешните домакини бяха спечелили цели три от четири пъти. Мачът тръгна очаквано с гол на Красимир Русев, който успя да матира защитата на гостите и даде така желания аванс. Така завърши и първото полувреме. В тридесет и шестата минута отново той се оказа на стрелкова позиция и удвои разликата. Играта на гостите не се получаваше, но играчите на „бирите“ ги подцениха и помислиха, че са спечелили срещата предварително. Първо Иван Орлов върна едно попадение и даде повод за радост на феновете по трибуните. В предпоследната минута Иван Мънин успя да преодолее защитата на домакините и донесе така желаната точка на отбора си. Крайният резултат остана 2:2. Така и двата отбора заслужено спечелиха по една точка и остават в долната част на класирането.