Bianchi хвана дивото срещу Отборчето

Всички обзори от 4 Кръг

В празничния уикенд от SPL2 един срещу друг се изправиха тимовете на  Отборчето и Bianchi coffee .И двата тима имат апетит към титлата в дивизията и още преди мача се очакваше здрав сблъсък изпълнен с много емоции. Двубоят започна много равностойно като и двата тима бяха пределно мобилизирани и концентрирани и до голови опасности се стигаше трудно. Все пак тимът на Binachi coffee наложи своя стил на игра над съперника и в 14-ата минута, халфът на тима – небезизвестният Денислав Младенов откри резултата. Последваха много силни минути за белите и в рамките на 4 минути резултатът набъбна до 4:0. Сред голмайсторите се записаха Костадин Маринов, а с две попадения се отчете Денис Доо Кис. Така на полувремето тимът на Bianchi coffee взе комфортен аванс. След подновяването на играта Отборчето нямаше какво да губи и се хвърли изцяло в предни позиции. Резултатите не закъсняха. Влади Аклександров намали, а минута по късно Кирил Петров с топовен шут докара резултата до 2:4. Устремът на Отборчето бе налице,а Binachi coffee сякаш подцени съперника мислейки си, че са си  свършили работата през първата част. Отборчето продължи с натиска си и с две попадения на Стефан Андасаров тимът стигна до хикс. Мачът с е закучи, а Binachi coffee вече бяха под напрежение изпуснали 4 чисти гола преднина. Мобилизацията при белите трябваше да стане възможно най-бързо. Така отново халфа Младенов се нагърби със изнасянето на топката и след като навърза двама противникови играчи даде чист пас към своя колега Иво Стоянов, които не сгреши и отново даде преднина на своите. Отборчето  отново изоставаше и по подобие в началото на полувремето тръгна да играе вабанк като забрави своята защита. От оголената отбрана на съперника се възползва отново неспирният в този сблъсък Дени Младенов, който реализира и сложи край на спора в този ожесточен двубой. Binachi coffee грабва първи три точки в първенството, докато Отборчето няма от какво да се срамува в тази среща след поредния прекрасен мач на тима.