Белите София сразиха Bianchi coffee

Всички обзори от 5 Кръг

В прекия сблъсък за челните места в групата се срещнаха Белите София и Bianchi coffee. И двата отбора играеха много стабилно от началото на турнира, и който от двата тима да победеше щеше да е заслужено. През първото полувреме атаките не спираха, но защитниците свършиха прекрасно своята работа и парираха всяка една от тях. През първата част вратарят на домакините Николай Тенев показа отличните си рефлекси и спаси обора си от гол многократно. Второто полувреме започна малко изнервено и съдията Христо Пейнов беше принуден да раздаде няколко картона. В тридесет и четвъртата минута Банко Механджийски отбеляза директно от корнер и даде аванс „белите“. Bianchi coffee започнаха да търсят изравнителното попадение, но в една от контраатаките на домакините Людмил Могилков вкара красиво попадение. Така крайният резултат беше 2:0 в полза на Белите София и те заслужено завършиха на първата позиция в групата.