Белите с пореден успех

Всички обзори от 11 кръг

Мачкащият всичко наред тим на Белите София прие един от лидерите в класирането – тимът на Готинягите в спор за трите точки. Първата част премина изцяло под диктовката на Белите, които вкараха 4 попадения до почивката. Автори на головете бяха Червеняков и Бенов на три пъти. Така със солиден аванс от 4 гола за Белите двата тима се прибраха на почивка.

През втората част Готинягите показаха, че не случайно са в челото и след оказания натиск се стигна до автогол на Благоев, а Крумов отбеляза за 4:2. Белите не мислеха да изпускат преднината и я затвърдиха с гол на Гласков, с което прекършиха съперника и грабнаха победата продължавайки уверено към върха. Готинягите допускат една от малко си загуби, но тимът е в състояние бързо да забрави провала и още в следващия кръг ще видим точно това.