Белите излъгаха кръвожадните акули

Всички обзори от 10 кръг

Двубоят между Белите София и АФК Акулите започна изключително равностойно като и двата тима имаха шансове за гол, но вратарите се справяха великолепно. Акулите обаче се оказаха по-съобразителни и в 16 минута Тодоров откри резултата. Така с минимална преднина двата тима се оттеглиха на почивка. След подновяването на играта Акулите вкараха второ попадение дело на Рогозов. Белите отговориха с гол на Живков, но Димитров от Акулите отново контрира съперника си с нов гол в актива на тима си.

Последваха силните минути на Белите София. Живков и Гласков на два пъти обърнаха мача в полза на своя тим. Акулите не спираха да търсят точките и Рогозов изравни за 4:4. Оставаше само минута и за да е драматично Шаламанов от Белите след самостоятелен пробив донесе победата на тима си. Акулите изпуснаха питомното и може само да съжаляват от развоя на мача, докато Белите грабват поредна победа.