Акулите обърнаха БСЖ

Всички обзори от 22 Кръг

В дербито на 22-я кръг в SPL1 АФК Акулите се изправиха срещу набралия много скорост БСЖ. „Сините“ водеха люта битка за върха в класирането, докато „парижани“ се изчакаха в него с пълна сила. „Червените“ стартира и по-силно мача. Петко Петков откри в 7-ата минута за тима си. Силната игра на БСЖ продължи, но момчетата на Сергей Петков направиха много пропуски и можеха да съжаляват, че на почивката се оттеглиха само с аванс от 1:0. Това е така, защото през втората част Акулите бяха като друг отбор. Тимът започна да играе подредено и да вкарва мисъл в атаките си. Още в 29-ата минута тупалка на Вальо Дремджиев изравни резултата. Акулите показаха зъби и в 40-ата минута, когато Алекс Тодоров направи обрата в мача пълен. Точка на спора сложи Андриян Кръстев минута преди края след много красива комбинация със Здравко Росенов. Така Акулите взимат много важни три точки в борбата за титлата. БСЖ със сигурност няма да изживява много поражението и ще продължи да играе силно.